Do góry
Miło mi, że odwiedziłeś mój blog. Mam na imię Piotr. Jestem początku-jącym działkowiczem - amatorem. W zasadzie to dopiero zaczynam moją przygodę. Mam nadzieję, że odkryłem w sobie no-wą pasję, którą będę mógł się dzielić z Wami. Z pewnością popełnię wiele błędów. Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę. Wskazane błędy będę się starał eliminować, tak żeby inni mogli się uczyć na moich a nie na swoich. Zapraszam.
e-mail: admin@dzialka.net.pl
Dzień dobry,
W piątek uporządkowałem temat orzecha. Pozostały pień ściąłem nisko ziemi i nie będzie już przeszkadzał. Powstanie na nim grządka. Grządki nr 5 i 6 są prawie skończone. Pozostało zamontować system nawadniający i zrobić drewniane chodniczki. Przy grządkach 1-4 pozostała do wykonania połowa olistwowania, system nawadniania i chodniczki. Ponieważ w piątek była piękna pogoda, to zająłem się także trawnikiem. Jak zauważył mój syn, tego trawnika to jest coraz mniej. W zasadzie to w ciągu 3 lat, jego powierzchnia zmniejszyła się o połowę. Ale wczoraj skosiłem trawnik i wykonałem jego wertykulację. Skoszona trawa i resztki z wertykulacji zasiliły 6 grządkę. 😊
... cdn ...