Do góry
Miło mi, że odwiedziłeś mój blog. Mam na imię Piotr. Jestem początku-jącym działkowiczem - amatorem. W zasadzie to dopiero zaczynam moją przygodę. Mam nadzieję, że odkryłem w sobie no-wą pasję, którą będę mógł się dzielić z Wami. Z pewnością popełnię wiele błędów. Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę. Wskazane błędy będę się starał eliminować, tak żeby inni mogli się uczyć na moich a nie na swoich. Zapraszam.
e-mail: admin@dzialka.net.pl
Ogórki wybrały grządkę nr 4
STak nie może być, żeby papryka cieszyła się z nowego domu na grządce nr 12, a ogórki mieszkały w szklarni w małych torfowych doniczkach. Zażyczyły sobie równego traktowania i wybrały grządkę nr 4 na nowy dom 😉. Sadzenie rozsad ogórków było jeszcze łatwiejsze niż papryki. Wystarczyło tylko zakopać doniczkę torfową z sadzonką w ziemi. Jeśli pamiętacie, w ubiegłym roku ogórki również rosły na tej grządce. Wymieniłem im jednak ziemię, więc i tym razem oczekuję wysokich plonów. W tym roku zdecydowałem się na dwie odmiany: śremski i polan. W ubiegłym roku był jeszcze zefir, ale wydaje mi się, że nie za bardzo nadawał się na przetwory. Dzięki pomocy córeczki z sadzeniem uwinęliśmy się bardzo szybko.