Do góry
Miło mi, że odwiedziłeś mój blog. Mam na imię Piotr. Jestem początku-jącym działkowiczem - amatorem. W zasadzie to dopiero zaczynam moją przygodę. Mam nadzieję, że odkryłem w sobie no-wą pasję, którą będę mógł się dzielić z Wami. Z pewnością popełnię wiele błędów. Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę. Wskazane błędy będę się starał eliminować, tak żeby inni mogli się uczyć na moich a nie na swoich. Zapraszam.
e-mail: admin@dzialka.net.pl
Sił już barkuje. Realizuję jednocześnie wiele przedsięwzięć. Wszystkie związane z roślinkami przynoszą mi wielką satysfakcję. Na razie poprzesadzałem wszystkie sałaty i wyniosłem do szklarni. Na stanowisku, gdzie nie nagrywam timelapsów bardzo urosły pomidory. Wczoraj przesadziłem do doniczek ponad 20 szt. m. in. pomidory od sąsiada Andrzeja, pomidory bawole serce i pomidory malinowe warszawskie. Dzisiaj muszę dokończyć przesadzanie. Pozostałe jeszcze trochę pomidorów od sąsiada Andrzeja (muszę je jakoś nazwać - może np. Sąsiad) i pomidorki koktailowe koralik.
Na razie zamieszczam tylko jedno zdjęcie, jak wyglądały pomidorki przed przesadzeniem. Reszta zdjęć później
Aktualizacja 2019-04-05 00:18:35
Pomidorki, które przesadziłem jako pierwsze wyglądają tak:
A teraz przesadziłem do doniczek resztę pomidorów. Tym razem wyszło 39 doniczek.