Do góry
Miło mi, że odwiedziłeś mój blog. Mam na imię Piotr. Jestem początku-jącym działkowiczem - amatorem. W zasadzie to dopiero zaczynam moją przygodę. Mam nadzieję, że odkryłem w sobie no-wą pasję, którą będę mógł się dzielić z Wami. Z pewnością popełnię wiele błędów. Będę wdzięczny za konstruktywną krytykę. Wskazane błędy będę się starał eliminować, tak żeby inni mogli się uczyć na moich a nie na swoich. Zapraszam.
e-mail: admin@dzialka.net.pl
Dzień dobry,
W ubiegłym roku dość dobrze udały mi się pomidory na grządce. W tym roku postanowiłem to powtórzyć - eliminując błędy poprzednio popełnione. Pomidory bardzo nie lubią jak pada na nie deszcz. W ubiegłym roku miałem zadaszenie (z folii) jednak konstrukcja była zbyt niska (1.2m), przez co pomidory nie mogły osiągnąć pełnej wysokości. W tym roku zamierzam uprawiać pomidory na dwóch grządkach, w związku z czym zacząłem robić zadaszenie. Będzie miało wysokość 1.7m. Konstrukcja nad jedną grządką jest już gotowa. Pozostało zmontować konstrukcję nad drugą grządką, a później wkopać donice. Dzięki uprawie w donicach, pomidory będą mogły rosnąć w tym samym miejscu w kolejnych latach, ponieważ zawsze będą miały wymienianą ziemię.